معرفی ما

شرکت مدیریت سرمایه آوای اطمینان توسط تعدادی از کارشناسان حوزه بازار سرمایه در خرداد ماه سال 1393 در محیطی چالاک و فنی تاسیس شد. هدف این شرکت ارائه پاسخ‌های جدید به نیاز ارکان و ذینفعان بورس‌های کالایی و اوراق بهادار در حوزه فن‌آوری اطلاعات است. نقطه‌قوت شرکت مدیریت سرمایه آوای اطمینان ، بهره‌گیری از جوانان نخبه و سرمایه انسانی متخصص و کارآمد است و سرمایه آن اطمینان مشتریان و کاربران محصولات این شرکت است.

شرکت مدیریت سرمایه آوای اطمینان 
​​​​​​​

​​​​​​​​​​​ در قاب یک فیلم کوتاه ​​​​​​​

در ابتدای سال 1400 هیئت مدیره مدیریت سرمایه آوای اطمینان در راستای مسئولیت اجتماعی خود بر آن شد تا به ازای هر شرکت تولیدی جدیدی که از محصولات شرکت بهره برداری می کند در همان شهر یک کودک را بورسیه تحصیلی نماید. این امر مبارک در ابتدای سال 1400 با 25 کودک آغاز شد و هم اکنون 109 کودک نیازمند توسط مدیریت سرمایه ​​​​​​​آوای اطمینان بورسیه تحصیلی شده اند.

                                       سیستم گزارشات

باتوجه به جمع آوری و استاندارد سازی کلیه داده های فروش ماژول گزارشات از قابلیت خوبی برخوردار است اهم این موارد در ذیل خلاصه شده است:

  • ایجاد کلیه گزارشات لازم جهت ارائه به اداره مالیات در حوزه فروش

  • امکان تفکیک مشتریان و طبقه بندی ایشان براساس معیارهای مختلف بازرگانی و مالی

  • ایجاد گزارش تجمیعی

  • امکان تولید انواع خروجی های Excell، PDF و XML از خروجی های گزارشات

  • امکان تعریف گزارشات اختصاصی برای بخش های مختلف ودر سطوح مختلف​​​​​​​

                 سیستم فروش مذاکره ای خارج از بورس

این ماژول متناسب با رویه های حاکم برشرکت های پتروشیمی، کلیه فروش های نقدی ، اعتباری و امانی را پوشش        می دهد. از نقاط قوت این بخش می توان به موارد زیر اشاره کرد :

·         پیاده سازی کلیه الزامات قانون مبارزه با پولشویی و دستورالعمل های شناسایی مشتریان
·         پیاده سازی کلیه الزامات وزارت صنعت معدن و تجارت و سازمان حمایت از تولید کننده و مصرف کننده در خصوص بحث پروانه های بهره برداری و سامان بهین یاب
·         ایجاد ماژول کنترل قیمت جهت کاهش خطای انسانی
·         ایجاد ماژول کنترل اعتباری و تعهدات مشتری جهت مدیریت ریسک
·         استاندارد سازی داده های فروش خارج از بورس و داخل بورس جهت ایجاد گزارشات مدیریتی
·         ایجاد ساختار کارتابلی جهت دقت و سرعت کنترل ها
​​​​​​​

                                    سیستم ارتباط با سامانه ثامن

ثبت اطلاعات معاملات در سامانه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تحت عنوان ثامن یکی از فرایند های حساس و زمان بر واحد مالی محسوب می شود. سامانه آرکا از طریق زیر سیستم ارتباط با ثامن کلیه اطلاعات معاملات ، صورتحساب ها و فروش را می تواند به صورت لحظه ای در سامانه ثامن به صورت آنلاین ثبت نماید.همچنین این امکان وجود دارد که با استفاده از وب سرویس های دریافتی از این ستاد ، در صورتیکه یک خریدار پیش از انجام معامله در این سامانه (ثامن) ثبت نام نکرده باشد ، جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی در آینده به کاربر هشدار داده و یا جلوی تحویل کالا را می گیرد.
​​​​​​​